Santral Tel: 0454 2157600-01-02

GİRESUN ADLİYESİ DAHİLİ TELEFON REHBERİ
         
AĞIR CEZA MAHKEME BAŞKANI ÖZEL KALEM
SİBEL AKBULUT SEKRETER 1187    
SITKI ZEHİR ŞOFÖR 1187    
MUAMMER AĞDERE HİZMETLİ 1187    
1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
SEMİHA ERKUT YZ. İŞLERİ MÜD. 1158    
ÇİĞDEM KAVGACI ZABIT KATİBİ 1158    
BURAK TARHAN ZABIT KATİBİ 1158    
ŞÜKRÜ KALAYCI MÜBAŞİR 1158    
2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ (& İNFAZ HAKİMLİĞİ)
PERVİN KIVRAK YZ. İŞLERİ MÜD. 1159    
HAFİZE CÖMERT ZABIT KATİBİ 1159    
NERMİN ÇAKIROĞLU ZABIT KATİBİ 1159    
ŞENNUR ALTIYAPRAK ZABIT KATİBİ 1159    
SÜLEYMAN TÜTÜNCÜ MÜBAŞİR 1159    
YAKUP ÇOBAN MÜBAŞİR 1159    
1. SULH CEZA MAHKEMESİ
ASENA GÜRSOY YZ. İŞLERİ MÜD. 1196    
NİMET GÜN ZABIT KATİBİ 1196    
ŞİRİN AYLİN KALAFAT ZABIT KATİBİ 1196    
FATMA BAHAR KARAMAN ZABIT KATİBİ 1196    
İLYAS AKSU MÜBAŞİR 1196    
2. SULH CEZA MAHKEMESİ
CANAN KÖSE YZ. İŞLERİ MÜD. 1152    
ÖZLEM DİZDAR ZABIT KATİBİ 1152    
SÜLEYMAN YILDIZ ZABIT KATİBİ 1152    
MELEK DEMİR ALTUĞ ZABIT KATİBİ 1152    
CENGİZ CEYLAN MÜBAŞİR 1152    
1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
ZUHAL OCAK YZ. İŞLERİ MÜD. 1130    
ÖZLEM YAVUZ ZABIT KATİBİ 1154    
UĞUR ZIVALI ZABIT KATİBİ 1154    
COŞKUN AYDIN ZABIT KATİBİ 1154    
ERDOĞAN ELMALI MÜBAŞİR 1154    
2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
TÜLİN KELEŞOĞLU YZ. İŞLERİ MÜD. 1155    
GÜLAY KABASAKAL ZABIT KATİBİ 1155    
MURAT TUNCAY ZABIT KATİBİ 1155    
METİN İLERİ ZABIT KATİBİ 1155    
ELA PARLAK ZABIT KATİBİ 1155    
BAYRAM ASLAN MÜBAŞİR 1155    
1. SULH HUKUK MAHKEMESİ
MERYEM DİNÇ YZ. İŞLERİ MÜD. 1153    
SEDA UZUNER ZABIT KATİBİ 1153    
MUSTAFA TÜTÜNCÜ ZABIT KATİBİ 1153    
HAMDİ AYDIN MÜBAŞİR 1153    
ŞABAN KOÇYİĞİT MÜBAŞİR 1153    
2. SULH HUKUK MAHKEMESİ
ŞENOL BAHADIR YZ. İŞLERİ MÜD. 1157    
CEYDA KÜÇÜK ZABIT KATİBİ 1157    
İBRAHİM EROL ZABIT KATİBİ 1157    
SERGÜLEN TOPAR MÜBAŞİR 1157    
KADASTRO MAHKEMESİ
MERYEM DİNÇ YZ. İŞLERİ MÜD. 1153    
EMİNE ESEN ZABIT KATİBİ 1153    
AİLE MAHKEMESİ
SUZAN UYAR YZ. İŞLERİ MÜD. 1161    
BETÜL AK ZABIT KATİBİ 1161    
HAKAN KOSTAKOĞLU ZABIT KATİBİ 1161    
İBRAHİM YAVUZ PEDAGOG 1161    
EREN GÖKALP MÜBAŞİR 1161    
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
NURSEL ŞENSOY YZ.İŞLERİ MÜD. 1139    
SORUŞTURMA BÜROSU
FUNDA YÜKSEL ZABIT KATİBİ 1192    
UĞUR AĞAÇ ZABIT KATİBİ 1192    
ÇİĞDEM İNAL ZABIT KATİBİ 1192    
YASİN DÜZGÜN ZABIT KATİBİ 1192    
EDA HANIM PARLAK ZABIT KATİBİ 1192    
İNCİGÜL DÜZGÜN ZABIT KATİBİ 1192    
SEÇKİN İŞCAN ZABIT KATİBİ 1192    
MAİDE MERYEM UĞUR ZABIT KATİBİ 1192    
ÖZGÜL YILMAZ ZABIT KATİBİ 1192    
ONUR DOĞAN ZABIT KATİBİ 1192    
HÜSEYİN ŞENEL ZABIT KATİBİ 1192    
BAKANLIK MUHABERE BÜROSU
ÖZER DURSUN ZABIT KATİBİ 1145    
HİDAYET YILMAZ ZABIT KATİBİ 1145    
EMANET MEMURLUĞU
ŞENCAN ŞEYRANLIOĞLU ZABIT KATİBİ 1183    
İLAMAT VE İNFAZ BÜROSU
NEŞE KOÇYİĞİT YZ.İŞLERİ MÜD. 1146    
ÖZCAN ÇITIRALİOĞLU ZABIT KATİBİ 1146    
HÜSEYİN AKTÜRK ZABIT KATİBİ 1146    
SERHAT KARABULUT ZABIT KATİBİ 1146    
SEMA AKKAYA ZABIT KATİBİ 1146    
MUHABERE BÜROSU
SELAHATTİN GÜNEŞ ZABIT KATİBİ 1148    
SERPİL KARADEMİR ZABIT KATİBİ 1148    
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI ÖZEL KALEM
HABİBE AYAR ZABIT KATİBİ 1140    
SEVİL KÖK HİZMETLİ 1193    
YAKUP TOPAR HİZMETLİ 1193    
İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ
KADİR MÜJDECİ İDARİ İŞLER MÜD. 1147    
FUNDA KARAHASAN ZABIT KATİBİ 1147    
REŞAT CEYLAN ZABIT KATİBİ 1147    
1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ YAZAN İCRA MÜDÜRÜ 1138    
MEHMET AKDAŞ İCRA MÜD. YRD. 1138    
MUSTAFA SERCAN  İCRA MÜD. YRD. 1138    
MEHTAP FAZLA  İCRA MÜD. YRD. 1138    
UĞUR TUNCAY ZABIT KATİBİ 1138    
EROL CAN ZABIT KATİBİ 1138    
2. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ
SEHER KILINÇ İCRA MÜDÜRÜ 1137    
GÜLİZAR KARADENİZ İCRA MÜD. YRD. 1137    
ERKAN ÖKSÜZ İCRA MÜD. YRD. 1137    
BİLAL AYAN İCRA MÜD. YRD. 1137    
UMUT KUTLUHAN ZABIT KATİBİ 1137    
HASAN YADİKAR ZABIT KATİBİ 1137    
VEZNE
CAFER ALTUN YZ. İŞLERİ MÜD. 1190    
ALİ ÇAK ZABIT KATİBİ 1190    
UYAP YARDIM MASASI
EROL TÜRKOĞLU YZ. İŞLERİ MÜD. 1141    
İPEK ÇITIRALİOĞLU ZABIT KATİBİ 1141    
       
ADLİ SİCİL BÜROSU
HAYRULLAH IŞIK ADLİ SİCİL ŞEFİ 1143    
ADEM ÖZTÜRK ADLİ SİCİL ŞEFİ 1143    
ŞAKİR ERSOY LARÇIN ADLİ SİCİL ŞEFİ 1143    
EMEL EKİZ V.H.K.İ 1143    
FATMA GÜRGENCİ V.H.K.İ 1143    
BİLGİ İŞLEM ŞEFLİĞİ
İBRAHİM BAYRAK BİLGİ İŞLEM ŞEFİ 1144    
İBRAHİM KARAHASAN TEKNİSYEN 1144    
BURAK AKIN ZABIT KATİBİ 1144    
BEYTULLAH GÜNAY TEKNİSYEN 1144    
SEÇİM MÜDÜRLÜĞÜ
SENEM TUNCAY SEÇİM MÜDÜRÜ 1162-1163    
MUSTAFA DUYAR SEÇİM KATİBİ 1162-1163    
MERAL HASBAL SEÇİM KATİBİ 1162-1163    
MUSTAFA ÖKSÜZ SEÇİM HİZMETLİSİ 1162-1163    
ADLİ YARGI İLK DERECE ADALET KOMİSYONU
NURGÜL AKBAY YZ. İŞLERİ MÜD. 1160    
SEZGİN TURFAN SARI ZABIT KATİBİ 1160    
DİDAR DUMAN ZABIT KATİBİ 1160    
         
TARAMA MERKEZİ
KERİME AKKUŞ ZABIT KATİBİ 1184    
HÜSEYİN YILMAZ ZABIT KATİBİ 1184    
 
Giresun Adliyesi Resmi İnternet Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster : Burak AKIN
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.